Цікава розмова з ProfiTeam, які не тільки шукають гідні робочі місця для українців, а ще й організували власні мовні курси, завдяки яким працевлаштуватись стає простіше. Яку частину цього процесу ProfiTeam передала в KeyCRM, розповідає директорка агенції Тетяна Русановська.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити